Учні 9-А класу підготували презентації "Рідне місто - через призму екології" до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом "Краєзнавство в шкільній бібліотеці : нові традиції та цінності".
В рамках 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху 18 травня 2021 року для учнів 4-х класів вихователь ГПД Колодій Є.Ю. провела ряд заходів. Діти брали активну участь у конкурсах, вікторинах, відгадували загадки, розмальовували тематичні малюнки, переглянули мультфільми «Про правила дорожнього руху».
У понеділок, 10 травня, в Україні стартувала інформаційна кампанія з нагоди Дня Європи, який відзначатиметься 15 травня. День Європи - це день спільних цінностей, історії всіх націй континенту.
13 травня 2021 року вихователь групи подовженого дня Колодій Є.Ю. провела виховний захід для учнів 4-х класів «Україна – європейський вибір».
Для України європейська інтеграція – це шлях модернізації економіки, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС.
Відродження України, її духовної спадщини неможливе без звернення до творчості Т.Г.Шевченка, якому належить любов і шана світу. День народження Шевченка – це привід не лише вшанувати пам'ять великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні.
15 лютого 2021 року для читачів бібліотеки було представлено викладку друкованих матеріалів «Афганістан – ти біль в моїй душі» та перегляд відео-матеріалів до 32-ї річниці виводу військ із Афганістану.
Учні школи взяли участь у Всеукраїнській мережевій бібліотечній акції "Вірші Лесі Українки - джерело мудрості та незламності сили духу". Акція проводиться з нагоди відзначення 25 лютого 2021 року 150-річчя з дня народження видатної української письменниці координаційним центром бібліотеки ім.В.О.Сухомлинського.
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
День пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний пам’ятний день в Україні. Жалобна дата традиційно припадає на кінець листопада. Традиційною скорботною акцією цього дня є "Запали свічку пам’яті". Долучитися до неї доволі просто – після загальнонаціональної хвилини мовчання достатньо запалити свічку на своєму вікні.
У рамках Всеукраїнського місячника «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів», з метою популяризації бережливого ставлення до природи - бібліотекар школи разом з дитиною з особливими освітніми потребами Сидоренко Оксаною виготовили поробку з кольорового паперу «Кошик з квітами».
2 жовтня 2020 року до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек вихователь групи подовженого дня 4-класів Колодій Є.Ю. та бібліотекар школи провели конкурс малюнків «Природа очима дітей».
Головна мета Всеукраїнського місячника – привернення уваги до екологічних проблем і активізація роботи бібліотеки з екологічної просвіти підростаючого покоління спільно з учасниками освітнього процесу.
29 вересня 2020 року у бібліотеці було проведено годину пам’яті «Трагедія українського народу – Бабин Яр». Страшні уроки минулого, оплачені сотнями тисяч людських життів, – це застереження нам, нині сущим, і тим, хто буде жити після нас: ідеї ненависті, нетерпимості, дискримінації за расовою чи національною ознакою ніколи більше не повинні знайти місця в світі людей.
Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття.
У війні взяли участь 80 % людства, бойові дії велися у 2/3 існуючих на той момент держав. Війна розпочалася 1 вересня 1939 року із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945-го беззастережною капітуляцією Японії. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема, Голокост), а також уперше і востаннє використана атомна зброя.