Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час.
У 2022–2023 роках Україна вшановує 90-ті роковини Голодомору-геноциду. Цю скорботну дату ми згадуємо сьогодні в реаліях нової боротьби за виживання української нації.
Щороку 26 листопада з 1994 року за ініціативою Міжнародної академії інформатизації відзначають Всесвітній день інформації (World Information Day).Інформація у різних її формах набуває сьогодні важливого значення, стає потужним ресурсом, товаром, що стоїть на «вітринах» поряд з іншими матеріальними благами. Власне і суспільство змінюється, стає більш інформаційним.
Заснування Дня української мови – це лише проголошення благородної мети, а справжня настанова нам, українцям, шанувати рідне слово, любити рідну мову і вивчати її протягом усього життя!
XXI століття – вік сучасних технологій. На сьогоднішній день, наше суспільство створює неймовірні речі, які не просто користуються популярністю, а ще й значно полегшують життя. Одним із таких «відкриттів» є електронна книга, яка зберігає читання у тренді і йде «в ногу» з прогресом. Зважаючи на новизну та популярність такого інформаційного ресурсу, як електронна книга, сьогодні 18 вересня відзначаємо Міжнародний день читання електронних книжок у вільному доступі.
Тиждень безпеки дорожнього руху, покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.