Меню сайту


Організації
Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
НАЦІОНАЛЬНА ДОВІДКОВА БЕЗКОШТОВНА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ МІГРАЦІЇ ТА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
ГАРЯЧА ЛІНІЯ КІБЕРПОЛІЦІЇ


Приєднуйтесь!
Google Classroom
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Електронні щоденники


Форма входу


Погода


Категорії розділу
Новини школи [1287]
Новини мікрорайону Хімік [19]
Новини сайту [31]
Новини Слов'янська [39]
Новини України [61]
Новини Донецької області [6]
Цікаве у світі [15]
ЗНО [0]
Все про ЗНО


Пошук


Календар
«  Квітень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930


Наше опитування
Оцените наш сайт
Всього відповідей: 586


Міні-чат


Друзі сайта
  • Офіційний портал Слов'янської міської ВА
  • Офіційний сайт Слов'янської ЗОШ № 5


  • ...


    Статистика UCOZ

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    Архів записів


    математика дети рекомендации биология фізика учитель відповіді психология Советы ЗНО-2010 новый год тестирование праздник весна Конкурс сайт школа ЗНО тестування память девятая школа война Святогорск Карантин День Победы Гамаюн С.А. славянск Донецк Крым ФУТБОЛ выпускники Донбасс Шахтер Донбасс-Арена олимпиада Дегтярьова Н.М. 4 клас Смаль Л.П. Новости Славянска Кожемяко Т.И. Павловська С.М. Рябкина Л.Н. 2-а Дяченко М.А. 2-Б праздники 1 класс Борзенкова Д.М. начальная школа. Слов'янськ
    Вітаю Вас, Гість · RSS 16.07.2024, 11:01
    Головна » 2009 » Квітень » 10 » Для выпускников 2009 года и их родителей
    10:31
    Для выпускников 2009 года и их родителей
    Згідно з наказами Міністерства освіти і науки Украіїни в цьому навчальному році заняття в 11 класі закінчуються 30 квітня. Оцінки учням за ІІ семестр будуть виставлені 27 квітня 2009 року. Протягом травня місяця будуть проводитися консультативні заняття з предметів, які учні 11 класу обрали для зовнішнього незалежного оцінювання.

    РОЗКЛАД  КОНСУЛЬТАТИВНИХ  ЗАНЯТЬ

    ДЛЯ УЧНІВ  11 КЛАСУ  ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 У ТРАВНІ 2009 РОКУ

    Дата

    Предмет

    Час

    Учитель

    Місце консультацій

    05.05.09

    вівторок

    1. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

    2. БІОЛОГІЯ

    8.30 – 11.15

    11.25 – 13.05

    Бутенко Г.В.

    Голуб С.П.

    К.33

    К.33

    06.05.09

    середа

    1. БІОЛОГІЯ

    13.15 – 14.55

    Голуб С.П.

    К.33

    07.05.09

    четвер

    1. БІОЛОГІЯ

    2. ЛЮДИНА І СУСПІЛЬСТВО

    8.30 – 12.10

    12.20 – 13.05

    Голуб С.П.

    Бутенко Г.В.

    К.33

    К.33

    12.05.09

    вівторок

    1. УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

    2. МАТЕМАТИКА

    8.30 – 11.15

     

    11.25 – 14.55

    Степанцова Л.Є.

     

    Кононенко Л.І.

    К.33

     

    К.33

    13.05.09

    середа

    1. ЛЮДИНА І СУСПІЛЬСТВО

    2. УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

    8.30 – 9.15

    9.25 – 13.05

    Бутенко Г.В.

    Степанцова Л.Є.

     

    К.33

    К.33

    14.05.09

    четвер

    1. МАТЕМАТИКА

    2. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

    3. УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

    8.30 -10.10

    10.30 – 14.00

    11.25 – 12.10

    Кононенко Л.І.

    Бутенко Г.В.

    Степанцова Л.Є.

     

    К.33

    К.33

    К.33

    15.05.09

    п’ятниця

    1. МАТЕМАТИКА

    2. УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

    8.30 -10.10

    10.30 – 14.00

     

    Кононенко Л.І.

    Степанцова Л.Є.

     

    К.33

    К.33

     

    18.05.09

    понеділок

    1. НІМЕЦЬКА МОВА

    2. МАТЕМАТИКА

    3. УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

    8.30 – 11.15

    11.25 – 12.10

    12.20 – 14.00

    Глушко Т.В.

    Кононенко Л.І.

    Степанцова Л.Є.

     

    К.33

    К.33

    К.33

    20.05.09

    середа

    1. МАТЕМАТИКА

    2. УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

    3. АНГЛІЙСЬКА МОВА

    9.25 – 10.10

    11.25 – 13.05

     

    13.15 – 14-55

    Кононенко Л.І.

    Степанцова Л.Є.

     

    Тимінська В.І.

    К.33

    К.33

     

    К.24

    21.05.09

    четвер

    1. МАТЕМАТИКА

    2. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

    3. ЛЮДИНА І СУСПІЛЬСТВО

    8.30 -10.10

    10.30 – 13.05

    13.15 – 14.00

    Кононенко Л.І.

    Бутенко Г.В.

    Бутенко Г.В.

    К.33

    К.33

    К.33

    22.05.09

    п’ятниця

    1. МАТЕМАТИКА

    2. АНГЛІЙСЬКА МОВА

    3. НІМЕЦЬКА МОВА

    4. ОБЖ

    8.30 -10.10

    11.25 – 12.10

    11.25 – 12.10

    12.20 – 14.00

    Кононенко Л.І.

    Тимінська В.І.

    Глушко Т.В.

    Фірсова Л.І.

    К.33

    К.24

    К.33

    К.33

    25.05.09

    понеділок

    1. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

    2. НІМЕЦЬКА МОВА

    3. МАТЕМАТИКА

    8.30 -10.10

    10.30 – 12.10

    12.20 – 14.00

    Бутенко Г.В.

    Глушко Т.В.

    Кононенко Л.І.

    К.33

    К.33

    К.33

    26.05.09

    вівторок

    1. АНГЛІЙСЬКА МОВА

    2. НІМЕЦЬКА МОВА

    10.30 – 13.05

    11.25 – 13.05

    Тимінська В.І.

    Глушко Т.В.

    К.24

    К.33

    27.05.09

    середа

    1. АНГЛІЙСЬКА МОВА

     

    8.30 -10.10

     

    Тимінська В.І.

     

    К.24

     

    28.05.09

    четвер

    1. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

    2. ЛЮДИНА І СУСПІЛЬСТВО

    10.30 – 11.15

    11.25 – 12.10

    Бутенко Г.В.

    Бутенко Г.В.

    К.33

    К.33

    Категорія: Новини школи | Переглядів: 1425 | Додав: admin | Теги: зовнішнє незалежне тестування, ЗНО, консультації, тестування, розклад | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Copyright Слов`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9 2008-2016