Господині, порадьте, як варити квасолю в мультиварці - Форум
Меню сайту


Організації
Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
НАЦІОНАЛЬНА ДОВІДКОВА БЕЗКОШТОВНА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ МІГРАЦІЇ ТА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
ГАРЯЧА ЛІНІЯ КІБЕРПОЛІЦІЇ


Приєднуйтесь!
Google Classroom
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Електронні щоденники


Форма входу


Погода


Пошук


Наше опитування
Оцените наш сайт
Всього відповідей: 586


Міні-чат


Друзі сайта
  • Офіційний портал Слов'янської міської ВА
  • Офіційний сайт Слов'янської ЗОШ № 5


  • ...


    Статистика UCOZ


    математика дети рекомендации биология фізика учитель відповіді психология Советы ЗНО-2010 новый год тестирование праздник весна Конкурс сайт школа ЗНО тестування память девятая школа война Святогорск Карантин День Победы Гамаюн С.А. славянск Донецк Крым ФУТБОЛ выпускники Донбасс Шахтер Донбасс-Арена олимпиада Дегтярьова Н.М. 4 клас Смаль Л.П. Новости Славянска Кожемяко Т.И. Павловська С.М. Рябкина Л.Н. 2-а Дяченко М.А. 2-Б праздники 1 класс Борзенкова Д.М. начальная школа. Слов'янськ
    Наши "видеоуроки" на Dailymotion
    Вітаю Вас, Гість · RSS 28.03.2024, 21:54
    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Форум » Для родителей » Копилка пожеланий » Господині, порадьте, як варити квасолю в мультиварці
    Господині, порадьте, як варити квасолю в мультиварці
    OksiKДата: Четвер, 15.04.2021, 17:12 | Повідомлення # 1
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 6
    Нагороди: 0
    Репутація: 0
    Статус: Offline
    Дівчата,порадьте, як варити квасолю в мультиварці, щоб вона не розвалювалася, була ніжною і смачною? Чоловік подарував нову мультиварку, квасолю любить, а я не вмію її готувати, тим більше в мультиварці. Поділіться, будь ласка, секретами приготування.
     
    alvianghontsa74Дата: Четвер, 15.04.2021, 17:14 | Повідомлення # 2
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 5
    Нагороди: 0
    Репутація: 0
    Статус: Offline
    Цитата OksiK ()
    Дівчата,порадьте, як варити квасолю в мультиварці, щоб вона не розвалювалася, була ніжною і смачною? Чоловік подарував нову мультиварку, квасолю любить, а я не вмію її готувати, тим більше в мультиварці. Поділіться, будь ласка, секретами приготування.
    Ось, тут є навіть кілька рецептів, як варити квасолю в мультиварці - https://pani.best/porady-hospodyniam-iak-shvydko-zvaryty-kvasoliu/, можу поділитися і своїм. Замочену 5-6 годин назад квасолю засипаю в чашу мультиварки (у мене Panasonic), заливаю водою так, щоб була на сантиметр вище, включаю режим "гречка" і "старт". Квасоля доходить до готовності раніше, ніж мультиварка переходить в режим "підігрів". Саме тому доводиться періодично відкривати кришку і перевіряти квасоля на їстівність. Потім все як завжди - рідину з квасолі зливаю, промиваю і подаю до
    столу.


    Повідомлення відредагував alvianghontsa74 - Четвер, 15.04.2021, 17:15
     
    Форум » Для родителей » Копилка пожеланий » Господині, порадьте, як варити квасолю в мультиварці
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук:

    Copyright Слов`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9 2008-2016