Меню сайту


Організації
Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
НАЦІОНАЛЬНА ДОВІДКОВА БЕЗКОШТОВНА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ МІГРАЦІЇ ТА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
ГАРЯЧА ЛІНІЯ КІБЕРПОЛІЦІЇ


Приєднуйтесь!
Google Classroom
Електронні щоденники


Форма входу


Погода
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Календар
«  Листопад 2015  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


Друзі сайта
  • Офіційний портал Слов'янської міської ВА
  • Офіційний сайт Слов'янської ЗОШ № 5


  • Пошук


    Архів записів


    Вітаю Вас, Гість · RSS 18.04.2026, 15:32
    Головна » 2015 » Листопад » 20 » День Гідності та Свободи
    13:28
    День Гідності та Свободи
    Україна – це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.Свідками цих подій є сьогоднішнє покоління молоді. Тому необхідно підтримувати і формувати в них прагнення бути свідомими громадянами нашої країни. Яскравим прикладом цього стало проведення в ЗОШ № 9 (20.11.2015) тематичної лінійки «День гідності та Свободи», на яку було запрошено воїнів, учасників з прес-центру АТО: Леонід Матюхін, Ковалинський Андрій, Цвєтков Ігор.
    Учні школи мали можливість ще раз переглянути історичні кадри, прослухати поезії, пісні присвячені цим подіям, які відбулися у 2004, 2013 роках в Києві.
    А учні початкової школи змагались у конкурсі«З любов’ю до України»,на кращого виконавця вірша, присвяченого нашій неньці України.
    Категорія: Новини школи | Переглядів: 933 | Додав: psychologistprohorova | Рейтинг: 4.5/2
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Copyright Слов`янський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 9 Слов'янської міської ради Донецької області 2008-2026